Poštovani učenici, profesori i prijatelji naše škole

Čast mi je predstaviti vam novu rubriku na našoj školskoj stranici! Uređivat će je četiri učenice naše škole, uz moju pomoć, a nosit će naziv „Matilda i učenici“.Te učenice su Glorija Ljuban, Lora Mirčić, Nika Milutinović i Zrinka Udženija. Hmmm,  sigurno se pitate tko je sad Matilda?! To sam ja. Ja sam pametna sovica koja će vam iz mjeseca u mjesec, u ime već spomenutih učenica, iznositi različite teme s kojima se profesori i učenici tijekom školske godine susreću. U njima ću tijekom godine iznositi mišljenja učenika o različitim stvarima koje svakodnevno obavljamo, susrećemo ili  nalazimo u školi i učenju.  Također, neću  zanemarivati ni mišljenja naših profesora. Nastojat ću izabrati teme koje će svima biti zanimljive i poučne.

> Matilda i učenici