Osnovna škola Mokošica

Autor: Elena Čengija, 15. 4. 2024. 19:34

Poštovani roditelji i dragi učenici,

u srijedu (17.4.2024.) NEMA NASTAVE zbog održavanja parlamentarnih izbora.

NIJE „TOUCH DOWN“, NEGO TOUCH RUGBY...A I U NJEMU SMO PRVI!

Autor: Elena Čengija, 15. 4. 2024. 19:02

Rekli bismo da smo navikli na odlične sportske rezultate, ali uvijek se iznova oduševimo našim sportašima i njihovom neiscrpnom voljom za izvrsnim rezultatima koje neumorno postižu na ponos svoje škole!

Tako su i ovoga vikenda naše dvije touch rugby ekipe podigle pehare prvaka i viceprvaka II. turnira ovogodišnje ALH touch rugby međuškolske lige koji se održao na Gradskom stadionu Lapad. Touch rugby je modificirana verzija rugbyja, prilagođena djeci i lišena pojedinih elemenata igre koji mogu dovesti do intenzivnijeg kontakta, udarca ili pada.

Naša ekipa ispod petog razreda osvojila je mjesto prvaka, a ekipa poviše petog razreda smjestila se druga obogativši tako naše police i peharima ovog planetarno sve popularnijeg sporta. Bravo momci!

Autor: Elena Čengija, 14. 4. 2024. 19:24

Poštovani roditelji i dragi učenici,

tijekom ovog tjedna (15.4. - 19.4.2024.) učenicima OŠ Mokošica i PŠ Osojnik će se tijekom odmora dijeliti marenda prema sljedećem rasporedu: