HUMANITARNA AKCIJA CARITASA I OSNOVNIH ŠKOLA „OSNOVCI ZA OSNOVNO"

Autor: Ružica Sikirić, 18. 10. 2021.

Dragi učenici, roditelji i djelatnici škole,

u našoj je školi u tijeku humanitarna akcija u organizaciji Caritasa pod nazivom „Osnovci za osnovno" kojom se prikupljaju namirnice i potrepštine za socijalno ugrožene stanovnike Lezha, grada na sjeveru Albanije.

S obzirom na to da smo u dijelu godine kada obilježavamo Dane kruha i zahvaljujemo za plodove zemlje, pozivamo vas da to napravimo na najbolji mogući način - dijeljenjem svoga kruha s potrebitima.

Akcijom će se skupljati nekvarljive namirnice i potrepštine (brašno, šećer, ulje, tjestenina, riža, suhi grah, pelata, čokolada, pelene za djecu i odrasle...). Učenici mogu donijeti namirnice svojim razrednicima koji će zatim pripremiti jedan zajednički paket za svoj razred. Akcija prikupljanja trajat će do petka, 22. listopada.

Više pojedinosti pročitajte u prilogu.

Priloženi dokumenti:
Molba_Katedrala_Lezhe_Albanija[1560].pdf (483.21 KB)