Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Administrator , 31. 10. 2014.

Dana 16. listopada 2014. godine učenici od 1. do 4. razreda su zajedno s učiteljicama obilježili Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Vrijedne ruke učenika su uz pomoć mama i baka pripremile razna peciva i kolače. Svaki kruh je bio poseban svojom veličinom i oblikom. Dječja mašta je je bila izrazita. Održan je integrirani nastavni dan pod nazivom Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje u kojem su sudjelovali svi učenici od 1. do 4. razreda.

Boje jeseni obojale su panoe, ukrašene maštovitim radovima učenika.

Kao i svake godine pokazali su da je istinska sreća i zadovoljstvo podijeliti ono što imamo  s drugima. Pogledajte fotogaleriju.

Veliko hvala našim mamama i bakama!!!!

Pripremila učiteljica: Mare Safret