NOVA OBAVIJEST O UDŽBENICIMA

Autor: Ružica Sikirić, 25. 8. 2015.

Poštovani roditelji,

Obavještavamo vas da će učenici, koji temeljem Pravilnika o uvjetima, postupku i načinu ostvarivanja prava na dodjelu udžbenika za učenike osnovnih škola na području Grada Dubrovnika ostvaruju pravo na besplatne udžbenike, dobiti  sve udžbenike i radne bilježnice (kako stoji u popisu), osim atlasa i mapa za likovnu kulturu.

Bit ćete blagovremeno obaviješteni o vremenu dolaska u Školu po udžbenike, kojom prigodom trebate donijeti:

- preslike osobnih iskaznica oba roditelja (obje strane iskaznice),

- ako se radi o jednoroditeljskoj obitelji potrebno je uz preslik osobne iskaznice donijeti i preslik dokumenta iz kojega je vidljivo da dijete živi s tim roditeljem.

- na kraju će se potpisati Izjava o preuzimanju udžbenika ( sukladno Pravilniku).

v.d. ravnateljica

dr.sc. Petra Đapić Caput

Dubrovnik, 25. kolovoza 2015.g.