Održana Večer matematike

Autor: IVANA OBRADOVIĆ, 3. 12. 2015.

3. 12. 2015. godine u 18 sati u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva održana je Večer matematike u 52 srednje škole, 353 osnovne škole te 60 dječjih vrtića. Jedna od 353 osnovne škole u kojima se održala Večer matematike je i OŠ Mokošica. Točno u 18 sati učenici sedmih i osmih razreda započeli su s rješavanjem raznih matematičkih zadataka i zagonetki u holu škole, a sve to pod budnim okom predmetne učiteljice matematike Ivone Rogošić. Radeći u skupinama, učenici su se trudili doći do što većeg broja rezultata i rješenja otkrivajući tako drugu stranu matematike, onu zabavnu.

Pogledajte fotografije.