PREVENTIVNA AKCIJA „MIR I DOBRO“

Autor: IVANA OBRADOVIĆ, 19. 12. 2019.

Ravnateljstvo policije Ministarstva unutarnjih poslova uz podršku Klinike za dječje bolesti Zagreb i Ministarstva znanosti i obrazovanja provodi preventivnu akciju Mir i dobro koja za cilj ima senzibilizirati i informirati javnost o rizicima i opasnostima nestručne i nepropisne uporabe pirotehničkih sredstava te savjetovati javnost na koje načine smanjiti broj ozlijeđenih, i to s posebnim naglaskom na djecu i mlade budući da djeca osnovnoškolske dobi najčešće i najviše stradavaju upravo tijekom božićnih i novogodišnjih blagdana zbog uporabe pirotehničkih sredstava.

Na poveznici https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=YT932uAEO-c&feature=emb_logo možete pogledati edukativni video, a u privitku preuzeti brošuru koju je pripremilo Ravnateljstvo policije.

Recimo ne petardama i uživajmo u sigurnim i sretnim blagdanima!

Priloženi dokumenti:
Brosura_Mir_i_dobro_(Ravnateljstvo_policije).pdf (1.71 MB)