UPUTE ZA POČETAK PREDMETNE VIRTUALNE NASTAVE

Autor: Ružica Sikirić, 17. 3. 2020.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

od srijede, 18. ožujka 2020. g. nastava u virtualnim učionicama odvijat će se prema uobičajenom školskom rasporedu sati. Svi obrazovni materijali iz predmeta koji su taj dan po rasporedu objavljivat će se istog dana do 10 sati ujutro. Sve aktivnosti učenika u virtualnoj učionici evidentirat će se i pratit će se njihovo sudjelovanje u nastavi, stoga vas molimo da budete odgovorni i savjesni u ovim novonastalim uvjetima. Učenici ne rješavaju zadatke u realnom vremenu, već tijekom dana poštivajući zadane rokove koje im naznače predmetni učitelji.

U svaku virtualnu učionicu uključeni su i stručni suradnici kojima se možete obratiti putem chata.

Na mrežnoj stranici škole stoje poveznice na virtualne učionice.

dr. sc. Petra Đapić-Caput, ravnateljica