OBAVIJEST O PREDUPISU UČENIKA U PRVI RAZRED OŠ MOKOŠICA

Autor: Ružica Sikirić, 18. 1. 2021.

Poštovani roditelji,

predupis za prvi razred Osnovne škole Mokošica za školsku godinu 2021./22. obavljat će se do 15. veljače 2021. g. u Upravnom odjelu za društvene djelatnosti Dubrovačko-neretvanske županije. Roditelji trebaju dostaviti dokumentaciju osobno ili poštom na sljedeću adresu: Dubrovačko-neretvanska županija, Upravni odjel za društvene djelatnosti, Vukovarska 16, 20 000 Dubrovnik, odnosno na adresu e-pošte: ines.sutic@dnz.hr. Za sve potrebne informacije možete se obratiti na brojeve telefona 020 351186 i 020 351187 (gđa Ines Šutić, kontakt osoba).

Napominjemo da potrebnu dokumentaciju možete poslati i na adresu škole: Osnovna škola Mokošica, Bartola Kašića 20, 20236 Mokošica (s naznakom Predupis u prvi razred) te na e-adresu školske pedagoginje: imelda.rokovic@skole.hr.

U prilogu je potrebno dostaviti Zahtjev za uvrštavanje djeteta u popis školskih obveznika te preslik osobne iskaznice djeteta i obaju roditelja, odnosno odgovarajuću potvrdu o prebivalištu ili prijavljenom boravištu.

U privitku su dostupni dopis i obavijesti Upravnog odjela za društvene djelatnosti Dubrovačko-neretvanske županije s pripadajućom dokumentacijom.

dr. sc. Petra Đapić Caput, ravnateljica