BOŽIĆNO-NOVOGODIŠNJA PRIREDBA

Autor: IVANA OBRADOVIĆ, 17. 12. 2015.

U četvrtak 16. prosinca održana je svečana božićno-novogodišnJa priredba u OŠ Mokošica. Priredba je započela plesnom točkom učenica trećeg razreda koje je pripremila učiteljica Inka Beslema. Recitatorska grupa učenika drugih razreda pod vodstvom učiteljice Tereze Violić izvela je Božićni recital. Program je nastavljen glazbenoom točkom Bambusov list koju su izveli učenici četvrtih razreda, a pripremio ih je učitelj Laszlo Toth. Članice Gimnastičkog kluba Dubrovnik pod palicom voditeljice Slavice Božić izvele su Božićnu priču. Program je završen igrokazom Dolazak Nove godine dramsko-recitatorske grupe četvrtih razreda pod vodstvom učiteljice Željke Pezo te veselom izvedbom Rock zvončića zbora učenika šestih razreda. Voditelj programa bio je učenik osmog razreda Roko Barišić. Priredbi su nazočili učenici, školski djelatnici i brojni roditelji koji su uživali u školskom blagdanskom programu  te se njime uveli u toplinu i radost nadolazećih dana.

Pogledajte fotografije.