PROMOCIJA ŠKOLSKOG LISTA „RAGUSINO“

Autor: IVANA OBRADOVIĆ, 7. 3. 2019.

Promocija školskog lista „Ragusino“ upriličena je u srijedu, 6. 3. 2019. u holu škole. Na promociji su se okupili profesori, brojni učenici, pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo Dživo Brčić i njegova pomoćnica Ružica Marković te članica Školskog odbora Marija Ivanković. Ovogodišnji časopis predstavile su urednica Frančeska Krečak i članice uredništva Anamaria Bazdan i Klara Tikvica. Uz pomoć prezentacije učenice su publici otkrile kako je list nastajao, kako uopće funkcionira Novinarska skupina OŠ Mokošica, od koliko se rubrika sastoji ovogodišnji list i koje se teme u njemu nalaze. Podršku voditeljicama dali su i ostali članovi Novinarske skupine. Na samom kraju promocije učenik Josip Đurović pojasnio je okupljenima kako plesati popularni floss i pozvao sve da mu se pridruže. Uz ples i smijeh završili smo ovo lijepo okupljanje. Nakon završetka službenog programa svi zainteresirani mogli su kupiti novi broj Ragusina koji će se prodavati i narednih dana u holu školu. Hvala svima koji su došli i svojim prisustvom uveličali ovu malu, ali za novinare vrlo važnu promociju. Nadajmo se da će ih biti još!

Fotografije su dostupne u fotogaleriji.