OBAVIJEST O ODABIRU UČENIKA ZA DESETODNEVNO PUTOVANJE U TURSKU

Autor: Ružica Sikirić, 12. 1. 2022.

Dragi učenici!

Sa zadovoljstvom vas obaviještavamo da je projektni tim „Digital Tool for Online School" dovršio odabir učenika za desetodnevno putovanje u svrhu učenja u Tursku. Pred Izbornim povjerenstvom projektnog tima bio je težak zadatak - odabrati osmero visokomotiviranih učenika naše škole koji će na ovom putovanju u partnersku školu odgovorno i savjesno usvajati nova znanja i vještine, prenijeti ih svojim vršnjacima po povratku u školu te ih u konačnici primijeniti za ostvarivanje ciljeva Erasmus + projekta „Digital Tool for Online School". Napominjemo da je pobjedom na natjecanju za najbolji logo projekta u listopadu prošle godine učenica Anamarija Nadilo već osvojila svoju kartu za put u Tursku.

Prema kriterijima navedenima u Pozivu na odabir izabrani su sljedeći učenici:

1. Noemi Mesulić (8. c)

2. Sandra Obrovac (7. d)

3. Nika Lujak (8. c)

4. Marta Kralj (7. b)

5. Lorna Zvone (6. a)

6. Nikola Antunović (7. d)

7. Laura Carević (8. d)

8. Leona Lazarević (7. c)

9. Anamarija Nadilo (7. b)

Izabrani su učenici svojim motivacijskim pismima osvojili najveći broj bodova te pokazali da su, uz veliki broj školskih i izvanškolskih aktivnosti, projekata i natjecanja, spremni na nove izazove i neka nova znanja i iskustva.

Čestitamo svim izabranim učenicima, ali i svim učenicima koji su se prijavili i svojim zavidnim uspjesima pokazali da su pravo bogatstvo naše škole!

Projektni tim „Digital Tool for Online School"