ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ LIKOVNE KULTURE - LIK 2022

Autor: Ružica Sikirić, 24. 3. 2022.

U Osnovnoj školi Opuzen održano je županijsko Natjecanje iz Likovne kulture – LIK 2022.

Na Natjecanju je sudjelovalo 48 učeničkih radova iz 16 osnovnih škola Dubrovačko-neretvanske županije. Prosudbeno povjerenstvo za izložbu je odabralo 13 likovnih radova, od kojih su prva tri rada s maksimalnim brojem bodova predložena za državnu razinu Natjecanja, a preostalih deset radova je pohvaljeno.

Na županijskom Natjecanju sa svojim su izvrsnim likovnim radovima sudjelovale učenice naše škole Paula Đurović (6. d), Dora Sorić (7. d) i Gabriela Šutalo (8. b). Mentorica učenica je prof. Aida Hebib Raguž.

Čestitke našim učenicama, a posebno učenici Pauli Đurović koja je na županijskom Natjecanju osvojila maksimalan broj bodova te dijeli 1. mjesto s još dvije učenice iz drugih škola naše županije, čime je njen rad predložen za državnu razinu Natjecanja.

U nastavku možete pogledati virtualnu izložbu odabranih likovnih radova.