Dvostruko državno za OŠ Mokošica na LiDraNu

Autor: Nikolina Bubica, 28. 4. 2022.

Nea Mesulić iz 6. a razreda (novinarskim radom Djevojčica koja lijericom ruši predrasude) i Martina Perić iz 8. b razreda (kao zamjenica glavne urednice školskog lista Ragusino Laure Carević iz 8. d razreda, koja je bila spriječena zbog ERASMUS puta u Tursku) u pratnji prof. Jelene Tomašević predstavljale su našu školu na državnoj Smotri literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva za osnovne škole u Vodicama od 25. do 27. travnja.

Stručno povjerenstvo pohvalilo je naše učenice i njihove radove. Osim što su pokazale svoje vještine i talente, učenice su imale priliku razmijeniti iskustva i steći nova prijateljstva s vršnjacima sličnih interesa iz cijele države.

Iz naše županije pozvano je još 7 učenika: Viktor Radić iz OŠ Marina Držića u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa, Samuel Sikavica iz OŠ Marina Getaldića u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa, Rebeka Roso iz OŠ Orebić u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa, Nika Kozina iz OŠ Stjepana Radića u Metkoviću u kategoriji literarnih radova, Lucija Botica i Vlora Gaxherri iz OŠ Petra Kanavelića s Korčule te Pia Ivandić iz OŠ Montovjerna.

Čestitamo svim lidranovcima na ovom značajnom uspjehu!

Fotogalerija: Osnovna škola Mokošica - Foto-galerija (skole.hr)