PRVACI SMO HRVATSKE! VELIKI USPJEH NAŠIH MLADIH JUDAŠA

Autor: Elena Čengija, 17. 12. 2022.

Od 15. do 16. prosinca 2022., u Vinkovcima, održano je Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske u judu u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza na kojem su učenici naše škole, inače članovi Judo kluba Mokošica, zabilježili značajan uspjeh!

Mladi judaši naše škole, pod vodstvom profesora Ivana Prce, ekipni su prvaci Hrvatske u mješovitom timu, dok su zasebno djevojčice osvojile drugo, a dječaci četvrto mjesto! Povijesni je to uspjeh za naše učenike, trenere, našu školu i Judo klub Mokošica!

Čestitamo svim sudionicima i natjecateljima, a posebno našoj pobjedničkoj ekipi koju su činili:  Luka Grizelj, Petar Čikato, Marin Soldo, Orlando Vuleša, Paulo Matana, Niko Šakić, Bruno Marlais, Đivo Milutinović, Vlaho Lujo, Maro Vuleša, Branimir Hovorka, Zora Turić, Karmen Bjelogradski, Mara Zec, Mara Lučić, Tea Bencek, Nika Lujo, Lorena Zec, Ivana Gavranović, Nea Mesulić, Nola Pavlić, Zrinka Miletić, Šime Malobabić, Matea Jozović, Roko Bosnić i Ana Matković.