BUDITE I VI DIO BOŽIĆNOG HUMANITARNOG SAJMA UČENIČKE ZADRUGE TEZORO

Autor: Elena Čengija, 19. 12. 2022.

Iako smo već navikli uživati u čudesnim i plemenitim ostvarenjima naše Učeničke zadruge Tezoro, svakim novim projektom iznova nas oduševe. Kao finale dosadašnjih radionica, naši su marljivi zadrugari zasukali rukave i smislili, isplanirali, pripremili i izradili zadivljujuće mnoštvo ukrasnih predmeta, božićnih ukrasa i blještavih suvenira koji će tijekom cijelog dana u utorak, 20.prosinca, biti izloženi u školskom holu u sklopu ovogodišnjeg Božićnog sajma. Ali kao i obično, iza svakog njihovog rada krije se dublji smisao, jer ovaj sajam nije samo božićni, već i humanitarni.

Kupnjom nekog ukrasnog predmeta kojeg su izradile vrijedne ruke naših učenika postajete dio nečije prijeko potrebne radosti u ovom božićnom vremenu. Hvalevrijednoj akciji naših zadrugara priključili su se i brojni učenici naše škole koji su marljivim radom sa svojim učiteljicama Inge Brunsko, Lucijanom Ćutuk, Jelenom Tomašević i učiteljem Ivom Kraljem pridnijeli još većem bogatstvu našeg božićnog humanitarnog stola, o čemu svjedoće i fotografije koje su "uhvatili" njihovi učitelji i voditelji.

Oslikani okviri za slike, ukrasne kutijice, čestitke, božićne kuglice, vjenčići, anđelčići od mušula i kamenica…čekaju na sve vas željne da i ovaj Božić budete dio neke ljepše priče. Pridružite nam se!