SVI ZA JEDNOG, JEDAN ZA SVE: BOŽIĆNI HUMANITARNI SAJAM ODUŠEVIO ODAZIVOM

Autor: Elena Čengija, 20. 12. 2022.

Božićni humanitarni sajam Učeničke zadruge Tezoro za koji su naši vrijedni zadrugari i njihovi prijatelji iz škole danima marljivo radili pripremajući mnogobrojne ukrasne predmete, nadajući se njihovom prodajom u školskom holu prikupiti novčane priloge za pomoć onima najpotrebitijima među nama, naišao je na izvrstan odaziv! Toliko izvrstan da se već u ranim popodnevnim satima moglo vidjeti još samo ponešto od bogatog ukrašenog stola koji nas je dočekao kada su se školska ulazna vrata jutros otvorila. Učenici, njihovi prijatelji, zaposlenici škole, roditelji, braća i sestre, svi su pohrlili u naš školski hol sudjelovati u ovog predivnoj akciji naših malih ljudi velikih srca!

Hvala svima koji su se odazvali i sudjelovali u ovoj čarobnoj božićnoj priči!