„SVETI VLAHO, NAŠ ZAŠTITNIK“ – IZLOŽBA UČENIČKIH RADOVA

Autor: Elena Čengija, 27. 1. 2023.

Društvo „Naša djeca“ Dubrovnik i ove je godine organiziralo natječaj za najbolje likovne i literarne radove učenika osnovnih škola s područja Grada Dubrovnika na temu svetoga Vlaha, a povodom Feste svetog Vlaha i Dana grada Dubrovnika. Na natječaju su sudjelovali i učenici naše škole.
U OŠ Marina Getaldića – Centar u petak, 27. siječnja 2023. u 12 sati otvorena je izložba likovnih i literarnih radova na temu „Sveti Vlaho, naš zaštitnik“ i „Dubrovnik – moj grad“.
Među izloženim radovima nalazili su se i NAGRAĐENI radovi učenika naše škole. Nagrađeni su sljedeći učenici:

Ella Mališ, 8. c – likovni rad
Lucija Vlahušić, 6. a – literarni rad
Petar Mataga, 4. c – literarni rad
Marija Vidojević, 2. a – literarni rad

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentorima na uloženom trudu i pokazanoj kreativnosti u likovnom i literarnom izričaju!