PTIČICE U POSJETU NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Elena Čengija, 16. 2. 2023.

Danas nam je u školi bilo posebno zanimljivo. Mješovita skupina PTIČICE Dječjeg vrtića Pčelica „doletjela“ je sa svojom odgojiteljicom Danielom Malić poviriti što se to točno u školi događa i što ih očekuje kad jednog dana i oni sjednu u školske klupe.

Ali da bi imali snage razgledati veliku školu poput naše, trebalo je najprije zagrijati rukice i nogice. Za to su se pobrinuli našli profesori tjelesne i zdravstvene kulture Tihana Ruso Cvilinder i Ivan Prce pripremivši poseban poligon samo za njih u našoj školskoj dvorani. Tijekom šetnje školom kratko su posjetili naš 2.A razred koji ih je iznenadio maškaranim igrokazom i još jednom pokazao kako škola može biti itekako zabavna. S učiteljicom informatike Elenom Čengijom proveli su sat u maloj informatičkoj učionici upoznavajući se sa svim zanimljivostima tog školskog predmeta učeći usput pravila ponašanja u školi i druge kuriozitete koji školski život čine tako zanimljivim. Uzbuđeni predškolci nisu krili svoje uzbuđenje skorašnjim kretanjem u školu, a oni nešto mlađi su nam obećali obavezno nas ponovno posjetiti. Kako je izgledao njihov posjet i kako su se zabavili, pogledajte kroz naše fotografije.