IZVRSNI REZULTATI NAŠIH UČENIKA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ INFORMATIKE – 17.2.2023.

Autor: Nikolina Bubica, 21. 2. 2023.

Županijsko natjecanje iz Informatike održalo se 17. veljače 2023 godine u SŠ Fra Andrije Kačića Miošića u Pločama. Našu školu predstavljalo je pet učenika i to u čak četiri kategorije: Algoritmi 5.razred, Digitalne kompetencije 5, Digitalne kompetencije 6 i Osnovne informatike 8. Iako je sam poziv na županijsko natjecanje velik uspjeh s obzirom da se po kategorijama poziva prosječno 5 do 9 učenika, naši su se učenici posebno istaknuli postignutim rezultatima:

Kategorija Algoritmi 5. razred:               Karlo Mendeš (5.c)   1. mjesto

Kategorija Digitalne kompetencije 5      Lovro Brković (5.d)   1. mjesto

Kategorija Digitalne kompetencije 6      Ivano Urljević (6.c)    3. mjesto

Mara Anđela Rodić    4. mjesto

Kategorija Osnove informatike 8            Luka Žitković (8.d)     2. mjesto

Mentorica učenika: dr. sc. Nikolina Bubica.

Čestitamo našim učenicima na postignutom uspjehu. Više o samom natjecanju možete pročitati na službenim mrežnim stranicama natjecanja http://informatika.azoo.hr , a fotografije s natjecanja pogledajte u fotogaleriji.