OBAVIJEST O EDUKACIJI

Autor: Nikolina Bubica, 7. 3. 2023.

•    dana 07. ožujka 2023. (utorak), u vremenu od 11:00 – 13:00 sati .

Konferencija se organizira hibridno (u živo i on-line) te Vam dostavljamo u privitku pozivno pismo i program konferencije za on-line sudjelovanje. Napominjemo, konferencija  se odvija isključivo na engleskom jeziku, uz moderiranje Morane Kasapović

Naime, konferencija je prvenstveno usmjerena na mlade ljude i žene iz Hrvatske, Španjolske i Portugala, i to:

Učenike/ce osnovnih i srednjih škola te studente/ce, posebice na žensku populaciju; mladi/e znanstvenici/e, mladi i žene uključeni u rad organizacija civilnog društva koje se bave mladima, mlade žene uključene u rad ženskih nevladinih organizacija i studentice ženskih studija.  Osim toga, na konferenciju pozivamo zaposlenike/ce s mladima, srednjoškolske profesore/ice, sveučilišne i akademske profesore/ice te stručne djelatnike/ce kako bi proširili znanje o cyber nasilju koja pogadja široku populaciju, a kojem su posebno izložene djevojčice i žene. Ovo je važno kako bi navedeni dionici mogli prepoznati i spriječiti svaki oblik nasilja, između ostalog nad učenicima/ama, studentima/icama  s  kojima svakodnevno rade u Hrvatskoj i u navedenim zemljama.

Priloženi dokumenti:
Conference_Agenda_7.3.2023_.docx (71.93 KB)