MAX EMOTION NA DUMOTION

Autor: Elena Čengija, 30. 4. 2023.

Najpoznatija utrka dubrovačkim ulicama već godinama ne može proći bez malih Šićana koji ustrajne trkače ovog humanitarnog spektakla bodre i pomažu jednako neumorno. Osim što smo trčali, sudjelovanje je i ove godine objeručke prihvatila velika ekipa malih volontera od 5. do 8.razreda koji su marljivo rezali voće, nudili vodu, sokove i energetska pića svim natjecateljima kojima je trebala okrjepa, a sve pod budnim okom svojih profesora Jelene Tomašević, Ivane Obradović i Ivana Prce koji su sudeći po fotografijama jednako uživali na jutarnjem suncu.

Svoje su glasnice i litre vode ovoga puta posebno pripremili za svoju profesoricu matematike Andreu Klečak koja je, kao već iskusna trkačica, ovih 21 km pretrčala da se nije niti oznojila, ili se pak samo malo orosila, ali jedva vidljivo, zaista. Bilo kako bilo, bitno je sudjelovati, doprinijeti, pomoći, a dogodine, tko zna, možda s Andreom i potrčati?