Autor: Administrator , 6. 6. 2010.

Osnovna škola „Mokošica“ će Dan škole  obilježiti  7. 6. 2010. otvaranjem izložbe učeničkih umjetničkih  i literarnih radova u holu škole s početkom  u 19 sati, te priredbom u školskoj športskoj dvorani  9.6.2010., također  u 19 sati.  Program će biti vrlo bogat i raznovrstan, a u njemu će sudjelovati učenici, učitelji, roditelji, plesni studio Labirius te Gimnastički klub Dubrovnik. Stoga vas pozivamo da dođete u što većem broju  i uveličate ovu proslavu. Mole se svi oni, koji žele doći na priredbu  da ne dolaze osobnim automobilima (ako to ne moraju)  kako ne bi došlo do zastoja i blokade u prometu.

galerija slika - izložba