MALI VELIKI TALENTI, SUDJELUJTE S NAMA I ZA NAS!

Autor: Elena Čengija, 16. 9. 2023.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

pozivamo vas na sudjelovanje u Konzumovoj akciji „Mali veliki talenti“ kojom se želi omogućiti osnovnim školama nabavu opreme koju koriste u svakodnevnom radu, kao što su prijenosna računala, mikroskopi, pribori za tjelesni, likovni i brojne druge potrepštine za pomoć u učenju i razvoju talenata naših školaraca, u ovom slučaju naših malih Šićana!

📣  KAKO DO KUPONA?

Od 31.8. do 8.11. za svakih potrošenih 10 EUR / 75,35 kn ili kupnju posebno označenih proizvoda u Konzumu dobivate 1 kupon koji možete donirati svojoj školi.

📣  KAKO DONIRATI KUPON SVOJOJ ŠKOLI?

Kupon možete donirati u fizičkom ili digitalnom obliku do 30.11.2023.

Možete ih ubaciti u za njih posebnu kutiju koja se nalazi u našem školskom holu ili ga skeniranjem QR koda s poleđine kupona donirati digitalno.

📣  KAKO DIGITALNO DONIRATI KUPON?

Kupon digitalno možete donirati odlaskom na web stranicu malivelikitalenti.konzum.hr. Nakon što upišete naziv svoje škole, kako je prikazano na donjoj slici, i odaberete je u ponuđenoj listi škola (Osnovna škola Mokošica ILI Područna škola Osojnik) odabirete jednu od opcija – skenirati kod koji se nalazi na poleđini kupona (nisu vam potrebne nikakve posebne aplikacije, sav posao obavit će vaša mobilna kamera) ili upitkati kod koji se nalazi napisan ispod QR koda na kuponu. I kliknuti DONIRAJ!

⚠️ PAŽNJA! JEDAN kupon možete donirati samo JEDNOM i to samo JEDNOJ ŠKOLI! ⚠️

Po završetku akcije naša će škola sve bodove skupljene od kupona zamijeniti za opremu koja nam je potrebna.

Hvala svima koji sudjeljuju u ovoj akciji i čiji će doprinos dodatno razveseliti naše učenike!