MLADE JUDOKE NAŠEG ŠSD "OMBLA" JOŠ SE JEDNOM PAKIRAJU ZA DRŽAVNO PRVENSTVO!

Autor: Elena Čengija, 13. 12. 2023.

Županijsko prvenstvo školskih sportskih društava u judu za osnovne škole ove se godine po prvi puta održalo upravo u našoj školi. Naši judaši ŠSD „Ombla“ pod vodstvom trenera i  profesora Ivana Prce sada se već tradicionalno mogu pohvaliti čime drugo nego fantastičnim rezultatima.

U završnici napetih borbi naši su mladi judoke osvojili prvo mjesto u mješovitoj kategoriji (u sastavu: Ivana Gavranović, Ana Matković, Nea Mesulić, Patrik Kunica, Joško Bakara, Roko Malobabić, Bruno Marlais) i prvo mjesto u kategoriji dječaka (u sastavu: Jakša Maslać, Fran Ivanković, Šime Malobabić, Josip Zokić, Bruno Marlais, Đivo Milutinović, Roko Malobabić, Petar Čikato, Joško Bakara, Patrik Kunica, Antonio Matana, Jakov Gavrić, Tomislav Miškić Pelaez, Luka Grizelj, Darko Milutinović, Karlo Jurić, Toni Mekišić) te se na taj način kvalificirali na Državno prvenstvo koje će se održati 23. i 24. siječnja 2024. u Zagrebu, dok se naše djevojčice (u sastavu: Zora Turić, Marta Sršen, Ivana Gavranović, Lorena Zec, Zrinka Miletić, Ana Matković, Matea Jozović, Nika Hovorka, Nea Mesulić, Barbara Gverović, Magdalena Rončević) mogu pohvaliti odličnim drugim mjestom.

Čestitamo svim našim borcima i njihovom profesoru na postignutim izvrsnim rezultatima i držimo fige za nadolazeće Državno prvenstvo!