UVIJEK NA POSTOLJU: DRŽAVNI SMO VICEPRVACI U JUDU!

Autor: Elena Čengija, 24. 1. 2024.

Nakon odličnih rezultata na Županijskom prvenstvu, naši mladi judoke ŠSD „Ombla“, inače članovi Judo kluba Mokošica, ovaj su tjedan pod vodstvom svoga profesora i trenera Ivana Prce sudjelovali na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava u judu za osnovne škole. Prvenstvo je održano u sportskoj dvorani Sutinska vrela u Zagrebu.

S našim smo judašima već tradicionalno naviknuli slaviti fenomenalne rezultate pa ni ove godine nismo očekivali ništa manje od medalje, a oni su nam ih ponovno donijeli dvije!

U mješovitoj su kategoriji naši učenici u sastavu: Bruno Marlais, Mateo Violić, Roko Malobabić, Nea Mesulić, Zrinka Miletić, Lorena Zec i Patrik Kunica ponijeli titulu viceprvaka!

U kategoriji dječaka naš se školski tim okitio broncom! Članovi brončanog tima su: Antonio Matana, Petar Čikato, Roko Malobabić,  Bruno Marlais, Đivo Milutinović, Joško Bakara, Patrik Kunica, Darko Milutinović, Šime Malobabić, Fran Ivanković, Jakov Gavrić, Josip Zokić i Jakša Maslać.

Čestitamo našim marljivim sportašima i njihovom profesoru na ovim iznimnim rezultatima koje svake godine vrijedno postižu na ponos svoje škole i sporta po kojemu je, zahvaljujući njima, daleko poznata!