OBILJEŽILI SMO DAN ŠKOLE!

Autor: Elena Čengija, 30. 5. 2024.

Nakon godine u kojoj smo obilježili velikih 30 godina rada, u kojoj smo objavili preko 120 tiskanih stranica trajne uspomene na život naše škole, u kojoj smo slavili najviše prvaka na županijskim natjecanjima u znanju i sportu u cijeloj županiji, došlo je vrijeme da se prisjetimo naših uspjeha, proslavimo trud naših učenika i zahvalimo svim marljivim zaposlenicima bez kojih ova škola ne bi bila ono što jest. Sve ovo uspjeli smo na priredbi uoči Dana škole.

Nakon pozdravnog govora naše ravnateljice Petre Đapić Caput u kojem se osvrnula na značajne trenutake ove školske godine, Dan škole obilježili smo prigodnim programom. Uvodnim videom prisjetili smo se aktivnosti koje smo ove godine proveli, nakon čega smo uživali u recitacijama i glazbenim točkama naših učenika.

Svečano je predstavljeno još jedno izdanje školskog lista Ragusino, znakovitog naslova „Put u novih 30 godina“. Na kraju programa uručene su nagrade učenicima koji su postigli najbolje rezultate na županijskim i državnim natjecanjima i njihovim mentorima, a sve smo zabilježili kroz fotografije.

Danas: 1915