NAŠE SPORTAŠICE PONOVNO BRILJIRAJU!

Autor: Elena Čengija, 5. 6. 2024.

Iako se dolaskom toplijih dana kraj školske godine već gotovo može namirisati, mi ne bismo bili mi kada bi ga čekali prekriženih ruku. Za to su se ovog puta pobrinule naše malonogometašice i njihov voditelj, profesor tjelesne i zdravstvene kulture Ivan Prce.

U kategoriji djevojčica 5.i 6. razreda, ekipa naših sportašica u sastavu: Mara Lučić, Katja Knez, Mara Mikulandra, Magdalena Rončević, Mihaela Bajn, Katarina Glavinić, Gabriela Matušić, Barbara Raič, Lea Ivanković, Antea Pezo i Antonela Glavinić na ovogodišnjem Regionalnom prvenstvu osnovnih škola u futsalu, održanom u Šibeniku, oko vrata je stavila srebro i svojim uspjehom zaokružila još jednu fantastičnu sportsku godinu ŠSD „OMBLA”.

Čestitamo našim sjajnim nogometašicama i njihovom mentoru na ovom izvrsnom rezultatu!

Podsjećamo da se naše ŠSD „OMBLA” ove godine može pohvaliti brojnim uspjesima među kojima posebno treba istaknuti: osvojeno drugo i treće mjesto na Državnom prvenstvu u judu (voditelj: Ivan Prce), prvo i drugo mjesto u ALH touch rugby međuškolskoj ligi (voditelj: Kenan Ješilović), drugo mjesto na županijskom natjecanju u gimnastici (voditelj: Jure Klarić), dva druga mjesta na županijskom natjecanju u šahu (voditelj: Tomislav Musić), treće mjesto na županijskom natjecanju u krosu (voditelj: Ivan Prce) i četvrto mjesto na županijskom natjecanju u atletici (voditeljica: Tihana Ruso Cvilinder).