VESELIMO SE BUDUĆNOSTI S BEZBROJ MOGUĆNOSTI

Autor: Elena Čengija, 5. 7. 2024.

Vrtlog veselja jutros je obgrlio našu školu dok su naši mali i veliki đaci, posebno uređeni za današnji dan, pristizali na preuzimanje svojih svjedodžbi. Osjećaji uzbuđenja što su dosegli još jednu prekretnicu, ponosa što će uskoro biti jedno od „veće djece“ i, naravno, nervoze da će sljedeća faza škole biti zastrašujuća i drukčija od onog što su ove godine doživjeli, izmjenjivali su se posebno na onim najmlađim licima.

Njihove su ih učiteljice i razrednici dočekali u razredima i tijekom kratkog sastanka svoje učenike pohvalili na svom trudu koji su uložili u prikupljanje znanja ove školske godine. Oni najmarljivili uz svjedodžbe su kući ponijeli i pohvalnice,  a mi smo kroz fotografije zabilježli dio njihove radosti.