Natječaj Kulture u pokretu: zapleši s nama!

Autor: Administrator , 14. 10. 2011.

Američka vlada raspisala je foto natječaj za učenike pod nazivom Kulture u pokretu: zapleši s nama! Natječaj je raspisan u čast pokretanja novog programa o plesu i pokretu  kako bi se naglasila uloga koju ples ima u produbljivanju međukulturalnog razumijevanja. Potrebno je snimiti fotografiju koja predstavlja ples u okruženju u kojem živimo. Nagrade su iPad2, majice i razglednice najboljih fotografija.

Sudionici ne mogu biti mlađi od 14 godina te se moraju registrirati u online zajednici ExchangesConnect. To je zajednica koju je pokrenula američka vlada, a koja okuplja potencijalne, trenutne i prethodne sudionike različitih razmjena u organizaciji američkog State Departmenta.

Natječaj je otvoren do 25.10.2011

izvor: http://pil2.mscommunity.net/Forumi/Me%c4%91unarodnasuradnja/tabid/496/forumid/26/postid/1999/scope/posts/language/hr-HR/Default.aspx#1999