Izložba u Gradskoj knjižnici

Autor: Administrator , 29. 5. 2012.

Dana 11. svibnja. 2012. OŠ Mokošica organizirala je izložbu  u Gradskoj knjižnjici koja  govori o dubrovačkoj kulturnoj baštini. Na izložbi je predstavljeno pedesetak radova učenika od  5. - 8. razreda. Pod  mentorstvom profesorice Aide Hebib Raguž učenici su dali sve od sebe da prikažu ljepotu dubrovačke baštine. Svojim likovnim izričajem zaustavili su pogled u našoj svakodnevnici i podsjetili nas na naše velikane te na tradicijsku nošnju i običaje.  Svojim prezentacijama osmaši su nas podsjetili na to koliko su naši spomenici zapravo lijepi. „Baštinom se već nekoliko godina intezivno bavimo u našoj školi, a sada smo povezali i razne aktivnosti i uklopili ih u ovaj zajednički projek t- izložbu za Grad, u Gradu.“ rekla nam je u razgovoru profesorica Irja Jerković. Izložba traje od 11.5. pa sve do daljnjega i treba je svakako pogledati. Ulaz slobodan!.....

fotogalerija

Pripremila: Martina Prkačin 5.b