Naši najbolji ......
Autor: Administrator , 19. 6. 2012.
Svugdje postoje oni najbolji. Tako i naša škola ima svoju školsku elitu, učenike koji su za svoj trud, zalaganje i znanja dobili pohvalnicu Učiteljskog vijeća za uzorno vladanje i prosjek 5.00 ili pohvalnicu Razrednog vijeća za uzorno vladanje i nešto manji prosjek ocjena.
Čestitamo svim našim najboljim odlikašima, a svim ostalim poručujemo:
"Svaki učenik ne mora biti odličan učenik, ali može postati odličan čovjek"
Ovdje možete pročitati imena i prezimena svih pohvaljenih učenika.......
Učenici koji su dobili pohvalnicu Učiteljskog vijeća:
1. A Lara Čustović Karla Lopin Anamarija Bupić Iva Rešetina Mario Vuletić |
1. B Antun Bojanović Matea Maslać |
1. C Marija Fišer Dora Kaitner Maroje Kraljević Niko Trešćec Mateo Vučićević |
|
2. A Ante Jović Luka Kraljević Bruno Lepeš Ana Marković Lovro Šanje Paula Mazić |
2. B Mihaela Car Bruno Grčić Magdalena Njire Nikolina Papac Pia Prkačin Lukša Radiš |
2. C Ivan Grljević Gabrijela Margaretić Iris Raič Leo Šimunović |
PŠ Osojnik Antonio Košćica |
3. A Stijepo Bogdanović Mauricio Bratičević Nikoleta Dabelić Antun Jakobušić Matiana Matana Magdalena Sušilović Ante Šanje Arijana Vlašić |
3. B Nora Brkić Ivana Džamonja Bruna Poša Andrea Radić Petra Radić Luka Udženija Ana Vidojević |
3. C Frano Fišer Antoneta Gončin Ana Grgić Franko Milun Amila Spahić Luka Vodopija Miheala Vukas |
3. D Lana Čagalj Iris Duvnjak Petra Ficović Antonela Konsuo Mario Lonco Mia Petković Orsat Puljizević Iva Raič Marina Vučićević
|
4. A Lea Banovac Vinko Gavrić Tina Metičić Luciana Milojević Dora Pezo Helena Sušilović Rafael Vlašić Ivan Zvono |
4. B Josipa Galić Anđela Prkačin Karmena Miletić Dino Mešović Karlo Sentić |
4. C Ana Delevski Rebeca Lilić Laura Majer Ivan Maslać Jelena Vidojević |
|
5. A Maro Brbora Marina Kovačić Sara Magaš Ana Matuško Hrvoje Nižić |
5. B Luka Krnjaić Patrica Krnjaić Martina Prkačin |
5. C Sara Žarak |
5. D Paula Jadrušić Matea Ivančić Nikš Šanje Karlo Šutalo |
6. A Ana Blaić Maris Milković Anamaria Sršen Ivo Vićan |
6. B Ivana Car Roko Gvozdenica Šipić Katarina Margaretić Vlaho Pušić |
6. C Iva Čolaković Ivana Karačić Brigita Krnjaić Božana Papac |
|
7. A Petar Bubica Ana Čeović Zrinka Kalođera Stanko Nižić Zvonimir Oštrić Vita Varezić |
7. B Antonia Jeljenić Anđela Prkačin Antonela Šaba Mihael Vidojević |
7. C Amir Spahić
|
7. D Gloria Ljuban Nika Milutinović Daniela Vratonjić Monika Žuvela
|
8. A Daniel Bašica Karmena Gače Petra Ljubišić Filip Pažanin Gloria Šutalo |
8. B Ivana Margaretić Tereza Musladin Ana Saltarić |
8. C Petar Dubelj Antea Marić Jure Pirjać |
8. D Niko Hajdić Nikoleta Karlić Iva Mijačević |
Učenici koji su dobili pohvalnicu Razrednog vijeća:
1. A Domagoj Prkačin |
1. B Andrea Matana Nera Pavličević Bruno Burazor |
1. C Laura Boroje Lucija Đevoić Ivana Menalo Ana Vodopija |
|
2. A Luka Latinović Bruno-Nino Matušić Karla Sentić Ramona Popović |
2. B Nikola Andrić Antea Grčić Maroje Zec |
2. C Jakov Jadrijević Ani Letunić Nevio Roko |
PŠ Osojnik Antonio Košćica |
3. A Antonia Knez Antea Kvesić Ana Miljević Dominik Zovkić |
3. B Nika Bupić Lora Radulj |
|
|
4. A Vanesa Jelica Ana Lučić |
4. C Petra Balija Roko Barišić Jordan Čerić Batinić Petra Đurasović Marino Lučić-Raguž Pavo Matana |
||
5. A Rebeca Popović |
5. B Matea Ljubišić |
||
6. A Maroje Žuvelek Jakov Varezić Petra Mihajlović Viktorija Bačić |
6. C Marija Previšić |
||
7. B Petra Gverović Martina Šanje
|
7. C Lovro Barišić Marija Pezo |
||
8. A Ema Srebrović Kristina Prkačin |
8. C Ante Matuško Dora Milošević Maro Šimunović |
8. D Lea Magaš |
Mrežne stranice koje će Vam služiti:
osnovne.e-upisi.hr
Terminko.hr
U priloženom dokumentu pročitajte sve upute za upis u 1. razred školske godine 2024./2025.