Projekt "Krema"

Autor: Administrator , 19. 11. 2012.

Pripremila: Marija Pezo 8.c

Dana 12.11.2012. u 19:15 okupili su se u OŠ MOKOŠICA  učenici 7. i 8. razreda naše škole  te neki učenici srednjih škola iz Mokošice da bi se upoznali s  projektom  „Krema“. Taj projekt su  predstavile dvije profesorice hrvatskog jezika: Marijela Marković i Marijana Batinić te koreografkinja  i profesionalna plesačica, voditeljica joge Kristina Bajza Marčinko. Govorile su kako mladima iz Mokošice treba umjetničkog obrazovanja. Njihov cilj je  okupljati mlade subutom ujutro, da glume, pjevaju, plešu, igraju igre...Taj projekt namjeravaju završiti krajem 5. mjeseca.

Za sve koji su zainteresirani prvi sastanak je 24.11.212. u 11:00. Tog dana zainteresirani sudionici  trebaju  donijeti jedan predmet,  tj. nešto što ih inspirira za rad i  trebaju  obući  nešto lagano. Želja im je da okupe što više članova,  koji će biti redoviti, pristojni i raditi u miru.