Obilježavanje Dana škole OŠ Mokošica

Autor: Administrator , 6. 6. 2013.

Mame su pobijedile profesorice u štafeti, a tate su izgubili od profesora u košarci...

Dana 29.5.2013. obilježili smo Dan škole.Program je započeo u 19 sati, a vodio ga je bivši učenik naše škole Antonio Raič. Započeo je s pohvalom ovogodišnjih osmaša zbog izuzetno primjerenog ponašanja na ekskurziji i s nadom da će ostale generacije slijediti njihove stope. Program je započeo školskim zborom koji je otpjevao himnu škole. Slijedila je plesna točka studija Labirius Unfaithful, koju su izvele plesačice Dora Pezo i Lea Banovac.Nastavili su drugaši s plesom i pjesmom Imali smo pile, a nakon njih ponovo točka plesnog studija Labirius jive, koju su izvodile Iris Raič i već spomenute Dora i Lea. Poslije te točke nastupio je kvartet u kojem je saksofon svirao učenik naše škole Jakov Varezić. Nakon njih nastupio je par Limor Ziv i Ivica Bago, trener GK Dubrovnik i budući voditelj plesnog studija Labirius, koji su  zadivili gledatelje svojim plesnim umijećem. Mladi naraštaj gimnastičara pokazao nam je svoje vještine stečene tijekom godine. Završna točka zabavnog programa bila je plesna groznica koja je zahvatila cijeli svijet, Gangnam style koju su izveli petaši naše škole. Nakon zabavnog programa započeo je sportski program zvan Šicabojac. U Šicabojcu su se  natjecali  učenici od 1. do 4. razreda u raznim športskim aktivnostima ( nogomet, košarka, rukomet, štafeta...). Uz učenike, koji su se međusobno natjecali , natjecali su  se i profesori i roditelji učenika. Mame su pobijedile profesorice u štafeti, a tate su izgubili od profesora u košarci. U natjecanju ( u raznim športskim aktivnostima) pobijedio je 1.B razred učiteljice Mare Safret i to njegovi predstavnici Iva Vodopja i Kristian Sentić.

Tekst napisala: Marija Pezo 8.c

Mentorica: Jane Šehović