OŠ Mokošica opet osvojila PRVO MJESTO na drugom Fotomaratonu za osnovne škole

Autor: Administrator , 15. 6. 2013.

Na II. Fotomaratonu za osnovne škole održanom 25. svibnja 2013. u organizaciji foto-kluba Marin Getaldić, OŠ Mokošica ponovno je osvojila prvo mjesto. Natjecali su se: Antonia Stanković  (8.r.), Roko Gvozdenica Šipić (7.r.), Patricija Krnjaić (6.r.) i Karmen Miletić (5.r.). U dva sata trebali su zajedno s ostalih tridesetak učenika osnovnih škola na najbolji način zabilježiti fotografije na četiri teme: Osmijeh, Ljeto nam se vratilo, Prirodno i neprirodno i Barke i boje.

Nakon  zasjedanja, peteročlano Povjerenstvo kluba Marin Getaldić odlučilo je da Antonia Stanković osvaja prvo mjesto, Patricija Krnjaić drugo, a Karmen Miletić treće mjesto. Tri učenice naše škole uvjerljivo su odnijele pobjedu u ovom fotografskom natjecanju!

U rujnu ove godine u prostorima OŠ Mokošice upriličit će se izložba radova Fotomaratona kad će bit dodijeljene i prigodne diplome natjecateljima. No, prvoplasiranu učenicu 8.c razreda Antoniu Stanković,  jutros su na posljednji dan škole iznenadili svojim nenajavljenim posjetom Mario, Eugen i Jelena iz Kluba, darujući joj 1. nagradu – Samsung Galaxy Tab 2. Veselju nije bilo kraja.

Čestitke svim natjecateljima Fotomaratona!

Mentor: Ivana Konsuo Batarilo, prof.