Valentinovo 2014.

Autor: Administrator , 16. 2. 2014.

I ove godine, sad već tradicionalno, obilježen je Dan zaljubljenih u OŠ „Mokošica“. Cijeli tjedan bio je u valentinovskom ozračju.

Učenici su svoj doživljaj  ljubavi i zaljubljenosti izražavali u pisanoj i likovnoj formi.“Razmjenjivale“ su se čokolade, bombonjere... Škola je bila puna cvijeća. Podsjećala je na veliku cvjećarnicu. Vrhunac veselja i ljubavi bio je u petak 14. 2. 2014., na Dan zaljubljenih. Tu noć osmaši su imali zabavu.Zabavi su prethodile ozbiljne priprave: najljepša haljina, cipele,frizura, malo šminke, košulja odgovarajuće boje..., bila je to euforija ljepote i mladosti  Plesalo su i pjevalo skoro do 22 sata.

Pripremila: Mirzeta Samardžić